מכשיר

urielro

New member
מכשיר

היי! אני יודע שהיה שרשור על זה, אבל רציתי לשמוע חוות דעת נוספת. עוד חודשיים אני נוסע לחו"ל (אירופה). ורציתי לדעת איזה מכשיר כדאי להביא משם בתקציב של 200,300 דולר?? האם שווה את הנוקיה 3650??

lidor30

New member
The one and the only../images/Emo26.gif

Sony-Ericsson T610

eran1901

New member
במבט ראשוני חשבתי מדובר בסכום

של 200 אלף שקל ו300 דולר

uppercut

New member
לא יודע...

זכיתי בנוקיה 3650 , נראה לי שאם לא הייתי זוכה בו הייתי קונה אותו בכל זאת!!! פשוט טלפון גדול... החסרונות הבודדים הם: 1)קצת גדול (אבל שקיבלתי ישר שמתי לב שהוא לא גדול כמו שבתמונות ודוקא ממש אידאלי). 2)אין לו סנסור למסך אבל זה לא מורגש בכלל. 3)אין לו פלאש אבל זה לא מורגש בכלל. אני לא מצליח לחשוב כרגע על חסרונות אחרים... אני מציע לך לראות את הטלפון(איזה שתבחר) לפני שאתה קונה כי לפעמים מתאכזבים...

uppercut

New member
אה סליחה לא היה לי...

כח לפרט מה זה. התכוונתי בסנסור לחיישן שבודק את האור ולפי זה הוא מחליט כמה אור יהיה במסך... יש את זה לאבא שלי ב T68i זה ממש נחמד שם אבל חוץ מזה שזה מבזבז (אני לא יודע כמה) את הסוללה של הסלו' זה לא משנה כ"כ אצלי...

™I©Eman

New member
יש לי T68i ואין לי מושג על מה אתה

מדבר.. וגם ניסוי קצר שערכתי לא אימת את דבריך.

2cookie

New member
זה קיים במחשבי כף היד וב7650

זה חיישן שמתאים את תאורת המסך לכמות האור שבחוץ.

2cookie

New member
נסה לחפש איזה חריץ, לחסום אותו

עם האצבע ולראות מה קורה (זה בטח יהיה חור קטן...) וזה די מוזר לי שבT68 יש חיישן אור כי זה קיים לרוב במכשירים עם מסכי TFT... בכל מקרה, שמעתי שיש אחד גם במכשיר הארוך ההוא הכסוף של אמיגו עם התאורה הכתומה

™I©Eman

New member
אל תבנה על זה שיש ב-T68i..

פעם ראשונה שאני שומע על זה.. ואני גם לא רואה משהו כזה ב-T68i.. בכל אופן, אחותי קיבלה מהצבא איזה מירס, אבל לא יצא לי לראות אותו עדיין

ranzz

New member
LOL זה מזכיר לי../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif../images/Emo26.gif

אלירן לקח ת'3650 ושאל איפה היציאה של הבלוטות'
חשב שזה כמו IR או משהו
אל תקח קשה אלירן אני אוהב אותך

2cookie

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אין על ה3650 באיזה מקום את הסמל של בלוטות, כזאת B יפה שמורכבת משני משולשים על רקע כחול
אני חולה על הסמל הזה

ranzz

New member
חרא של סמל ../images/Emo67.gif

ולמה שתהיה מדבקה כזאת..?

למעלה