היי.. אפשר קצת עזרה?

היי.. אפשר קצת עזרה?

אוקיי, זאת הולכת להיות חפירה אז... אנחנו קבוצה של חברים שכל הזמן מסתובבים ביחד וזה.. עד לפני חודשיים היה אצלנו זוג "יזיזים" שהבת (שנקרא לה טל) עדיין אוהבת את הבן (שנקרא לו איתי). איתי לא אוהב את טל. באותו זמן היה לאיתי קטע עם החברה הכי טובה של טל (שנקרא לה אפרת).. ועוד הרבה לפני זה היה לו גם קטע איתי (לפני כל הסיפור).. אז עכשיו- לפני חודשיים בערך איתי ואפרת נהייו חברים ואיתי וטל באו לאפרת ואמרו לה שהקשר ביניהם לא אמור להפריע לה (וזה אומר שהם יודעים שזה לא בסדר!) בהתחלה זה לא הפריע לאפרת וכשזה התחיל להפריע לה היא אמרה להם ואז טל עשתה הכל כדי לסכסך ביניהם ובזוגיות שלהם (כי כמו שאמרתי, היא אוהבת את איתי) אחר כך כל החבורה רבה עם טל ואפחד לא דיבר איתה, ואני ואיתי מאוד התקרבנו, ואז אפרת אמרה שזה מפריע לה, אז התרחקנו.. וכל הזמן איתי אומר לי שאם בתחילת החברות של אפרת ושלו הוא היה מנשק אותי הייתי זורמת וזה.. בקיצור, ישבנו לפני כמה ימים כל החבורה והוא רב עם אפרת באותו זמן. ואז הוא בא ואמר לי "אם תהיי חברה שלי עכשיו אני הולך ונפרד מאפרת", ואמרתי לו כזה "איתי, אתה שפוי?" ואז הוא עושה לי "את רואה איזה שחקן תיאטרון אני?" וכאילו הכל היה בצחוק.. ואתמול ישבנו ודיברנו וזה, ואז הוא אמר לי שאם הוא לא היה חבר של אפרת אי אפשר היה לדעת מה קורה בינינו.. ומאוחר יותר הלכנו לאיזשהו מקום והוא בא וחיבק אותי כזה מאחורה והזזתי לו את הידיים ואמרתי לו "איתי, די, יש לך חברה".. ואני לא יודעת מה לעשות כי אני לא יודעת אם אני אוהבת אותו או לא וגם אפרת היא חברה מאוד טובה שלי ואיתי כל הזמן אומר לי שהוא אוהב את אפרת ולא מתכוון בכלל להיפרד ממנה בזמן הקרוב אבל כל שאר הסימנים מראים שכן, וכבר אין לי כוח לנסות לחשוב על פתרון לבד.. עזרה? תודה מראש

tinkerbel35

New member
אוקייי מסובך

לא כל כך הבנתי.......... את מאוהבת באיתי שמאוהב באפרת ואת לא יודעת אם הוא רוצה להיפרד ממנה ואם הוא יפרד ממנה ותהיי חברה שלו זה יפגע באפרת????צדקתי????

גיל110

New member
לא להאמין שכתבת את זה בפורום נוער

בעעע נשמע כמו טנלובלה דפוקה שצריכה לרדת משידור

גיל110

New member
ומי אמר שאי אפשר לכבות אותם

ולא, אינני מדבר על התאבדות.

גיל110

New member
צחוק לא אומר זילזול

ואם יש לך בעיות עם צחוק, אז תשמרי אותם לעצמך. אני לא מזלזל בדברים של אנשים, אבל כן, לפעמים הדברים ממש סוריאליסטים.

אין לי שום בעיה עם צחוק. כדי שתתחיל להפסיק

לחשוב שאם אתה טיפה יותר גדול אתה הרבה יותר חכם ממני או מכל מישהו אחר פה פורום. תוריד את המסכה.

למעלה