בושה!

witch13

New member
בושה!../images/Emo46.gif

אני, שהתנדבתי לליכוד עוד בהפסד בבחירות 99´ מתביישת לשמע הצירוף "מדינה פלסטינית שבירתה ירושלים ". איך אתם, שרובכם בוודאי יותר ותיקים ממני בנושאי המדינה החברה והפוליטיקה יכולים אפילו להעלות על דעתכם מחשבה כזו!!! אם נחלוק איתם את ירושלים זה ייתן להם רק מניע לדרוש עוד ועוד עד שנחזור לגבולות 48! תקראו לי קיצונית,אבל אני חושבת שכדי לסיים את פרשת הפלשתינאים בחיי מדינת ישראל והעם היהודי צריך פשוט לגרש אותם מארצנו ולא לנקוט במדיניות האיפוק של הממשלה חסרת כל הטעם ומטרה שברשותה עומדים שמעון פרס ואריאל שרון. שרון, כביכול האדם שנבחר להנהיג את העם בשעת משבר זו, אינו עושה דבר ונותן לשמאלנים כמו פרס לשלוט אל ממשלה שמעולם לא זכה בה בצורה ישירה. אם תשימו לב, פרס מעולם אבל מעולם לא זכה בשום תפקיד שניגש אליו בבחירות והפעם היחידה בהם כיהן היו אחרי רצח רבין ז"ל . תראו ביידי מי נשלטת מדינתינו!!! לא פלא שאנחנו בכזה משבר כלכלי איום! זוהי הממשלה הגרועה ביותר שהוקמה מאז ממשלת ברק. אני מוכנה להתערב איתכם, ששרון ומשלתו הפטתית לא יחזיקו עד סוף הקדנציה. נכתב ע"י ליכודניקית קיצונית בת 13.

יואל123

New member
תודה לך witch13

אני ממש גאה ושמח לקרוא דברים כדורבנות מנערה בת 13, חכמה, ויודעת כתיבה עברית נכונה ללא שגיאות כתיב. תודה לך על חויה נעימה.

שים לב איך הגדירה את עצמה

"ליכודניקית קיצונית". אפילו היא מבינה, בניגוד אליך, שהדרך הנכונה היא להשפיע מבפנים.

יואל123

New member
בגיניסט חביב. אתה לא אויב שלי

הליכוד לא אויב שלי. אנו רוצים כולנו את טובת המדינה, גם השמאל רוצה את טובת המדינה בדרכו המעוותת. כל טענתי הינה שהליכוד רקוב ושטוף חומרנות אישית ורודפי כסאות וג´ובים.

תתפלא, אני מסכים איתך במידה מסוימת

השאלה איך אנחנו מחזירים לשם את האידאולוגיה. ובוודאי שאיננו אויבים, כמו שאמר בגין: "אף יהודי הוא לא אויבי, הוא לכל היותר יריבי" (במקרה שלך גם איני חושב שאנו יריבים, בסכ"ה הבדלי טקטיקה).

גם ליכודניקית וגם בלי שגיאות?

ראית מה זה יואל? צריך לפרסם את זה בתקשורת. הרי לפי השמאל כל הליכודניקים צ´חצ´חים, אז איך זה שיש ליכודניקית שכותבת בלי שגיאות? תופעת טבע.

יואל123

New member
נערה בת 13, בחייך.

כותבת יפה וברור. עברית מצוינת. ברורה לגמרי. מגיע לימין להתברך בה.

נראה לי שלא הבנת את כוונתי

אני מבסוט ממנה בדיוק כמוך. רק רציתי לנצל את דבריך בדבר העברית הנכונה להזכיר את התיחסותם של אחינו השמאלנים לאנשי הליכוד. הנושא הזה עוד יעלה כאן הרבה.

יקירתי, את בכלל לא קיצונית

יודעת, את מאוד מזכירה לי את עצמי בריבים חסרי סוף בכיתתי השמאלנית והמטומטמת, ואני רוצה לומר לך שדעותיך כלל וכלל אינן קיצוניות, הן הקונצנזוס במדינה שלנו, במדינה שאנו כל כל אוהבים וכמהים לבטחונה ושלמותה. אנשים כמו מרצ ושאר הפנאטים לעולם לא יבינו מי הם באמת הערבים, ולעולם לא יגלו שמץ של זיקה למשהו שמזכיר יהדות או ציונות או אהבה למולדת. לכן אני שמח לראות אנשים עם דעות שפויות ומועילות. המשיכי כך ולעולם אל תציגי את עצמך כקיצונית, זו תחבולה של המרכז הפלשתיני, דהיינו מרצ ושאר המפלגות הערביות. שבוע טוב ומצלח שיהיה, יאן

למעלה