אני האדם החכם ביותר בתפוז. נקודה. סוף סיפור.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לא. אני יותר חכם גם ממך.
יש לי אפילו הוכחה
הוכחה למה? שאתה יותר חכם ממני? אין דבר כזה. אני הכי חכם מכולם.
אתם לא שואלים מה ההוכחה ???
איזה מין מעריצים אתם?
אין לך מעריצים וזה לא מצחיק. זה הישג מאוד מאוד גדול להיות בן-אדם כל-כך וואו וכל-כך מרשים שיש לך מעריצים, קל וחומר צבא של מעריצים. כשאתה מתבדח בצורה הזאת, אתה מוריד מערך ההישג שלי ושל אנשים כדוגמתי להיות אנשים שיש להם צבא מעריצים, בצורה לעגנית ומבזה. זה כמו כשנותנים לאנשים תואר פרופסור לשם כבוד, ופרופסורים "אמיתיים" מסתכלים על זה, ורואים בזה, בצדק רב, זלזול.

לכן וכפי מה שלא צריכים להינתן תארי פרופסור ודוקטור "לשם כבוד", כך אנשים בלי מעריצים לא צריכים להגיד שיש להם.

עם כל הכבוד כן? ובלי להעליב. פשוט בדיחה לא מוצלחת.

על החתום,

מאור פז,

בן-אדם שבאמת-באמת יש לו מעריצים (שכאמור, זה דבר שממש לא קל להגיע אליו, ועל כן, תכבד).

לא. אני יותר חכם גם ממך.

אין לך מעריצים וזה לא מצחיק. זה הישג מאוד מאוד גדול להיות בן-אדם כל-כך וואו וכל-כך מרשים שיש לך מעריצים, קל וחומר צבא של מעריצים. כשאתה מתבדח בצורה הזאת, אתה מוריד מערך ההישג שלי ושל אנשים כדוגמתי להיות אנשים שיש להם צבא מעריצים, בצורה לעגנית ומבזה. זה כמו כשנותנים לאנשים תואר פרופסור לשם כבוד, ופרופסורים "אמיתיים" מסתכלים על זה, ורואים בזה, בצדק רב, זלזול.

לכן וכפי מה שלא צריכים להינתן תארי פרופסור ודוקטור "לשם כבוד", כך אנשים בלי מעריצים לא צריכים להגיד שיש להם.

על החתום,

מאור פז,

בן-אדם שבאמת-באמת יש לו מעריצים (שכאמור, זה דבר שממש לא קל להגיע אליו, ועל כן, תכבד).
מצאתי לך תואר: מומחה לשחצנות.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
עד עכשיו האסטרטגיה שלו הצליחה:
לא מספיק.
ההורים נותנים לו כסף רב יחסית
זה לא כסף רב, אפילו לא יחסית, כפי מה שהסברתי לך ביום שבת האחרון:

ביום שישי הייתי עם אחת מהקבועות שלי מהטינדר. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

אם כבר, אני שוקל לבקש העלאה, אך בכוונתי להיוועץ קודם עם החברים בנושא.
ובנות צעירות מפותות ע"י הביטחון המוגזם.
אוקיי, שלוש דברים. קודם כל, הביטחון שלי לא מוגזם. זה דבר ראשון. דבר שני, זה לא הביטחון העצמי כמו מה שזה פרמטרים יותר חשובים, כמו לדוגמה מראה חיצוני. דבר שלישי ואחרון, אפילו לפרמטרים החשובים באמת, אני כבר לא נזקק יותר, החל מרגע שבניתי לעצמי את ה"רשת" שלי של כמה בחורות מסוימות שאני יודע שכשבא לי, אני פונה אליהן, ושהן יודעות שכשבא להן, הן פונות אליי, אם כי הן כבר יודעות שאני פנוי בעיקר בסופ"שים.

תבין, חוץ מאנשים עם הלך רוח של "ציידים", כמו לדוגמה דונלד טראמפ, אף-אחד לא באמת-באמת נהנה מן המרדף עצמו וזה לא מה שאנשים רוצים. אנשים רוצים סקס מהיר ונטול מחויבויות. זבנג וגמרנו.

מה שעושים, זה שמורידים את האפליקציות שצריך, בעיקר טינדר, ונרשמים. זאת כבר התחלה טובה כי אתה כבר מכניס את עצמך לסביבה שכולם רוצים להזד**ן. זה כשלעצמו כבר טוב, אבל אני מודה, חוץ מזה, הימים והשבועות הראשונים הם החלק הקשה, כי זה הזמן שבו אתה באמת צריך להתחיל לתת עבודה, וזה באמת החלק הלא פשוט.

אבל העניין הוא, שברגע שבנית לעצמך רשת קטנה ומצומצמת של כמה בחורות, והשגת לעצמך את הכמה קבועות שלך, בזה בעיקרון נגמרת עיקר העבודה שלך, ובזה נגמרת ההרמה הכבדה, כי החל מאותה הנקודה, הדברים עובדים חלק ולא צריך להתאמץ יותר מידי, אלא אם כן בא לך איזו מזדמנת מידי פעם, כי החל מאותו הרגע, הכול עובד כמו מכונה משומנת ופועל על-פי חוק האינרציה, שאנשים חושבים שקיים רק בפיזיקה, אבל זה לא נכון, הוא קיים בכל הדברים כי זה אחד מחוקי היסוד הבסיסיים של כל היקום וכל הקיום כולו שתקפים בנוגע להכול, כפי מה שהסברתי בעבודתי בתחום הפילוסופיה של המדעים ב-2015 וכשהייתי בן 17.

החל מאותה הנקודה, כל פעם שבא לך, אתה כותב להן הכי בנינוחות בעולם, אחת-אחת, אם בא לה/לא בא לה, ואם לא, אתה עובר לבחורה הבאה מהקבועות שלך, עד שאתה נופל על זאת שבא לה, אתם מתאמים ביניכם, והכול זורם בקלות. בדרך כלל אני לא צריך לעבור על יותר מידי קבועות עד שאני שומע את ה"כן". הקבועות שלי מכירות אותי ואת האיכות שלי, ועל הזדמנות לסקס כל-כך טוב, ועל כזה בחור, לא מוותרים בקלות.

בכל מקרה, מבחינת איך אני פונה אל הקבועות שלי, כי הן קבועות וכאמור, לא צריך להתאמץ איתן, אבל איתי ספציפית, זה ממש מצחיק. אני הכי טכני שבעולם. תבין, פשוט אין לי כוח. סטודנט לתואר ראשון ביחד עם עוד דברים שאני עושה כי אני אדם כותב. אין, אני הרוג. אין אותי. מה אני כותב להן? "סקס?" ככה. פשוט ככה. לא, תקשיב, אני בן-אדם נורא 😂

בכל מקרה, הנקודה שלי, היא שבהתחלה-בהתחלה, זה לא ביטחון עצמי כמו מה שזה מראה חיצוני לדוגמה, האם זה מסתדר ברמה הפרקטית (אפשר לבוא אליך/אי-אפשר לבוא אליך, יש לך רכב/אין לך רכב [כדי להגיע אליה, לא כי אנחנו עושים את זה אחר כך ברכב]) וכדומה' וכדומה', ואז, זה אפילו לא זה. זה פשוט חוק האינרציה. יש לך את הכמה בחורות באנשי קשר שלך שאתה יודע שהן אלו לפנות אליהן ומאז אתה מסודר, וסקס זה כמו ללכת למכולת.

השורה התחתונה היא, שמאז שנות ה-2010, וכיום, להשיג סקס זה כבר לא כזה וואו.

אני באמת לא יודע מה להגיד לך. אנחנו חיים בזמנים מופלאים 🤷‍♂️😅

מה שכן, מדובר בפיתוחים, חידושים ושינויים חברתיים ותרבותיים של עשר-עשרים השנים האחרונות בלבד, וכל מי שלא נולד ב-1990 לכל המוקדם, או נולד לאחר 1990 אבל פשוט לא אל תוך החלק הנכון של האוכלוסייה, פספס בענק, בלי חלילה להעליב, לפגוע, או לזרות מלח על הפצעים.

וחוץ מאשר כל מי שנולד לפני 1990, יש גם כאמור, חלקים מסוימים באוכלוסייה, בישראל ומסביב לעולם, שבאופן כללי נולדו לאוכלוסיות שפחות מז**נות ושיש להן פחות בנות, אז תנסה לדוגמה לשער לעצמך מהו המרחק החברתי, התרבותי, המחשבתי והטכנולוגי שבין לדוגמה חילונים ילידי סוף שנות התשעים, בישראל ומסביב לעולם, לבין אנשים דתיים יליד שנות השמונים לדוגמה.

תנסה לדוגמה לשער לעצמך מהו הפער החברתי, התרבותי, המחשבתי והטכנולוגי שבין לדוגמה חילונים ישראלים ילידי סוף שנות התשעים שיעשו סקס מאות פעמים עם מינימום עשרה בחורות לפני שיתמסדו, ויש כאלו שגם עושים אלפי פעמים עם עשרות ומאות בחורות (במקרי קיצון כמובן), לבין דתיים ילידי שנות השמונים לדוגמה, ושיתחתנו עם האישה השנייה שהם ישכבו איתה, או חרדים ילידי שנות השמונים לדוגמה, שיתחתנו עם האישה הראשונה שהם ישכבו איתה.

הקטע העוד יותר נורא זה שאפילו הדתיים והדתיים מאוד של היום, בין אם בישראל ובין אם במדינות אחרות, ואפילו אם נולדו ב-1990 וגם לאחר מכן, אלו אנשים וקהילות שמאוד מסוגרים בתוך עצמם ואפילו אין להם מושג של אפשרויות של דברים אחרים.

מה הפלא שפולגאר לצורך הדוגמה, לא מאמין לשום מילה שיוצאת לי מהפה?

1713369083351.png

יש לך מושג כמה העולמות שלנו רחוקים אחד מהשני?

אני חילוני יליד 1998, אשכנזי-רוסי, חתיך מהמם, רווק בן 26, יליד דור ה-Z שטורף את העולם ואת החיים ושכב מאות פעמים עם יותר מעשר בחורות, הקבועות פלוס מזדמנות.

הוא חרדי-מזרחי יליד דור ה-y שכנראה נולד בשנות השמונים, ככה שזה לא רק שהוא לא מודע, אלא בזמנו, באמת ובתמים שבכלל אפילו לא היו קיימים דברים כאלו, והוא כנראה התחתן, שכב ושוכב עם האישה הראשונה והאחרונה שהוא אי-פעם ישכב איתה, ולא מתוך בחירה ובקטע רומנטי של "וואי, איזה חמודים, כל החיים הם שכבו רק אחד עם השנייה" כמו מה שלדוגמה אבא שלי אף-פעם לא שכב עם אף-אחת חוץ מאמא שלי ואמא שלי אף-פעם לא שכבה עם אף-אחד חוץ מאבא שלי כי הם ביחד מאז גיל 16 וכבר כמעט 40 שנה ו"יו איזה מתוקים", אלא כי הדבר נכפה על פולגאר ואשתו בגלל המגזר והמשפחות שאליהם הם נולדו.

הדתיים והחרדים של היום לא יודעים מה זה טינדר ומה זה סקס בלי מחויבות עם זרים, בגלל הסגירות של הקהילות האלו, אז תנסה לדמיין מה יודע חרדי שנולד כשבאמת לא היו דברים כאלו.

כמו שאמרתי מקודם, מה הפלא שהוא בשוק ולא מאמין לשום דבר ממה שאני אומר? בתוך הראש שלו, לדעתו ולמיטב הבנתו, בבורותו ומתוך הסגירות והצרות של עולמו ומגזרו, הוא ואנשיו חושבים וממשיכים לחשוב עד עצם היום הזה, שהאנשים היחידים בעולם שיש להם חמש קבועות ועוד מזדמנות זה מיליונרים ואולי דוגמני על ממין זכר.

אם זה לא היה מצחיק אותי זה היה מעציב אותי 😂

אבל במחשבה שנייה די, זה לא יפה 😕

כאילו, לא, באמת. זה הכול מזל בחיים. כמה בקלות אני הייתי יכול להיות במקומו והוא היה יכול להיות במקומי? בקלות רבה מאוד.
הצליח לעבוד עלי שצריך לחכות כי תהיה מפולת והמניות ירדו עוד המון וטעה לחלוטין,

אז הצליח לו במידה מסוימת אבל הוא לא הרויח מזה.
לא ניסיתי לעבוד עליך. ירד בהרבה והיה אמור לרדת עוד אבל כולם התאבדו על זה שזה לא יקרה ובשביל למנוע את זה. ירד בלמעלה משלושים אחוז. עוד הוכחה לגאונותי כי גם לחזות תרחיש 2008 זה לא קל, גם אם חזיתי במקור 1929. זה גם באמת היה אמור להיות תרחיש 1929 דרך אגב, וזה לא קרה כי כולם התאבדו על זה שזה לא יקרה, ורק החמירו את המצב אפילו עוד יותר, כאשר זה יקרה לבסוף, כפי מה שאמרתי במקום אחר, בהמשך השנה הנוכחית. ודרך אגב, לא אמרתי שיקרה ב-2023, אז שלא תגידו שאני אומר כל הזמן וכל שנה. דיברתי במקור על 2022 ועכשיו אני מדבר על 2024.
נכון... הוא מנסה לפתות משקיעים עם ביטחון היתר.
אין לי ביטחון יתר.
הוא עדיין שקרן למרות שהוא אומר שהוא "פרש מהשקרים".
לא. אני לעולם לא משקר. אני בן-אדם כנה מאוד. צר לי.
לא. הסברתי למשה בתגובתי אליו מה הבעיה ואתה מוזמן לקרוא גם. שורה תחתונה-מדובר בהזדמנויות חד-פעמיות, אז זה עכשיו או אף-פעם, ואני לא רוצה לבזבז את ההזדמנויות החד-פעמיות עם סכומי השקעה קטנים.
הוא אמר לי פרטי שאם יפסיד הוא מוכן לעבוד ולשלם את ההפסדים.

למזלו ולמזלי לא הסכמתי.

בגלל שחצנות היתר היה ברור שהוא טועה ואין טעם אפילו לחתום על הסכם כזה.
😠
מצאתי לך תואר: מומחה לשחצנות.
לא. אני לא. הנה מכלול הסיבות השלם ללמה אני אומר "אני חכם", כפי מה שהסברתי בזמנו לדיברגנט:

1713369690117.png

נערך לאחרונה ב:

גמד הונגרי

Active member
לא. אני יותר חכם גם ממך.

אז אתה מעריץ שלי?
נהדר
ובתמורה תקבל את ההוכחה:

מכיוון שמדד מובהק לחוכמה זה היחס בין מסת הגוף למסת המח
וכיוון שלשנינו יש אותה מסת מח
אבל מסת הגוף שלי היא חצי משלך או אפילו פחות
אני חכם ממך לפחות פי 2

עכשיו אתה רשאי לסגוד לתחת המדיארי שלי
ענק סלאבי יקר

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
אז אתה מעריץ שלי?
נהדר
ובתמורה תקבל את ההוכחה:

אני חכם ממך לפחות פי 2

ענק סלאבי יקר
התמונה הקודמת של לפיד ביוזר שלך + השם של היוזר שלך, היה יותר מצחיק.

גמד הונגרי

Active member
התמונה הקודמת של לפיד ביוזר שלך + השם של היוזר שלך, היה יותר מצחיק.
התכנון היה תמונה מתחלפת
מה שמשום מה אפשרי בחתימה אבל לא בתמונת פרופיל

עכשו אתה יכול להנות גם מהתמונה המתחלפת
וגם מתמונה מפוארת של המנהיג הנערץ
שעד סוף השנה ישבור סופית את ההתנגדות וישליט בישראל משטר הונגרי

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אז אתה מעריץ שלי?
נהדר
ובתמורה תקבל את ההוכחה:

אני חכם ממך לפחות פי 2

ענק סלאבי יקר
היחס בין מסת גוף למסת מוח הוא אינו מדד מובהק לחוכמה. התיאוריה שלך שגויה.

בון דוק

Well-known member
לא. אני יותר חכם גם ממך.

על החתום,

מאור פז,

בסופו של דבר להיות הכי יפה בתפוז זה לא בדיוק משהו להתגאות בו
כמה גולשים כבר יש כאן? ורובם קשישים נרגנים.
היתי מביא לך תמונה של כמה מהם מהפייסבוק, מכוערים בע"מ.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
בסופו של דבר להיות הכי יפה בתפוז זה לא בדיוק משהו להתגאות בו
כמה גולשים כבר יש כאן? ורובם קשישים נרגנים.
היתי מביא לך תמונה של כמה מהם מהפייסבוק, מכוערים בע"מ.
אני חתיך מהמם גם שלא בהשוואה לאנשים האחרים בתפוז, אבל יש לי תכונות יותר חשובות מזה בכל מקרה, ועליהן אני נערץ וצריך להיערץ הרבה יותר מאשר בגלל המראה החיצוני.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מפחיד לדמיין איך הנקבות שלך נראות...
צפה בקובץ המצורף 102814 צפה בקובץ המצורף 102815
אני מנסה להבין למה אתה מטריל אותי :)

אני מנסה להבין האם אתה טרול באופן כללי, כמו גוטרמן זכרונו לברכה, השם ייקום דמו (הכול בצחוק כמובן. גוטרמן עזב מרצונו החופשי :)) או שאתה טרול ספציפית אליי, כמו מה שג'ו טרול ספציפית אל אנשים מסוימים ובמקרים מסוימים :)

לא עקבתי מספיק מקרוב אחרי פעילותך בפורום, אז לא נותר לי שלא אלא לשאול אותך באופן פרטני 🤷‍♂️

גמד הונגרי

Active member
אני מנסה להבין למה אתה מטריל אותי :)
אני מנסה להבין האם אתה טרול באופן כללי, כמו גוטרמן זכרונו לברכה, השם ייקום דמו (הכול בצחוק כמובן. גוטרמן עזב מרצונו החופשי :)) או שאתה טרול ספציפית אליי, כמו מה שג'ו טרול ספציפית אל אנשים מסוימים ובמקרים מסוימים :)
לא עקבתי מספיק מקרוב אחרי פעילותך בפורום, אז לא נותר לי שלא אלא לשאול אותך באופן פרטני 🤷‍♂️
אם הייתי מטריל אותך - לא היית סוגד לתחת המצומק שלי...
1716986985556.png

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אם הייתי מטריל אותך - לא היית סוגד לתחת המצומק שלי...
צפה בקובץ המצורף 104865
למה אתה אומר "מצומק"? אם אתה בן-אדם קטן פיזית, אז תגיד "קטן". תחת מצומק זה לא תחת קטן. תחת מצומק זה תחת מקומט אז אתה אומר לא נכון. אלא אם כן אתה גם מבוגר ואז בסדר, התחת שלך גם קטן וגם מצומק. אני מקבל 🤷‍♂️

גמד הונגרי

Active member
למה אתה אומר "מצומק"? אם אתה בן-אדם קטן פיזית, אז תגיד "קטן". תחת מצומק זה לא תחת קטן. תחת מצומק זה תחת מקומט אז אתה אומר לא נכון. אלא אם כן אתה גם מבוגר ואז בסדר, התחת שלך גם קטן וגם מצומק. אני מקבל 🤷‍♂️
מכיוון שאתה מקבל את מקומך בשרשרת המזון
אין ביננו שום ריב

ההונגרים נדיבים - יש לנו הרבה ג'ובים לחלק

למעלה